Inspirujemy sztuką


Wyjątkowe miejsce dla koneserów sztuki i miłośników przedmiotów z duszą

Inspirujemy sztuka


Jesteśmy miłośnikami sztuki, antyków, rzemiosła artystycznego oraz numizmatyki.

Od 1989 roku działamy z sukcesem na rynku, oferując oryginalne i niespotykane przedmioty kolekcjonerskie. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i kupnem malarstwa oraz antyków.

Naszą misją jest promocja sztuki i artystów oraz umożliwienie koneserom sztuki nabycia unikalnych obrazów i antyków oraz udostępnienie platformy do sprzedaży dzieł artystycznych.

Jesteśmy znani z wyjątkowych kolekcji malarstwa współczesnego i malarstwa klasycznego cenionych artystów o ugruntowanej już pozycji na rynku, notowanych na rynku aukcyjnym zarówno w Polsce jak i za granicą ze szczególnym uwzględnieniem artystów z Polski i polskiego pochodzenia.

W swojej ofercie posiadamy unikalne przedmioty kolekcjonerskie – m.in. porcelanę ,zegary ,białą broń, rzeźby z brązu i kamienia, srebra – platery jak np. cukiernice, patery, tace, świeczniki, figury, przedmioty użytkowe oraz ciekawe artystyczne rzemiosło. z biżuterią ORNO WARMET RYTOSZTUKA IMAGO ARTIS

Stale rozwijamy naszą kolekcje i wzbogacamy galerię o nowe, wyjątkowe egzemplarze dzieł sztuki.

Co nas wyróżnia?


1


Oryginalne i niespotykane przedmioty kolekcjonerskie – nasza szeroka oferta obejmuje malarstwo współczesne i dawne najwyższych lotów, artystyczne rzemiosło, w tym rzadko spotykane i unikalne przedmioty w edycjach limitowanych.

2


Doświadczenie – od ponad 25 lat z sukcesem działamy na rynku.

3


Profesjonalne doradztwo – służymy wiedzą i zapewniamy pomoc w zakresie kupna i sprzedaży przedmiotów kolekcjonerskich.